logo REMGAZ
O nas:
Jesteśmy polską spółką, zajmującą się produkcją i dystrybucją gazów technicznych. Nasza oferta adresowana jest do głównie sektora małych i średnich firm, wykorzystujących gazy techniczne w procesach technologicznych. Działamy na terenie południowej Polski, w kilku oddziałach na terenie Dolnego i Górnego Śląska.

Jako firma od lat nie zmieniająca rodzinnego i opartego na tradycyjnych wartościach charakteru, nie mamy z pewnością potencjału wielkich światowych korporacji, dominujących na rynku gazów technicznych, ale z drugiej strony - jesteśmy też wolni od ich wad. Klient nie jest i nigdy nie będzie dla nas tylko bezimiennym elementem marketingowej strategii i pozycją w zestawieniu sprzedaży. Potrafimy słuchać naszych Klientów i w miarę możliwości dostosowywać się do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

W ofercie handlowej posiadamy zarówno podstawowy asortyment gazów technicznych, używanych w procesach cięcia i spawania, takich jak tlen, acetylen, argon, mieszaniny spawalnicze na bazie argonu, jak również szeroki asortyment gazów spożywczych i specjalnych. Gazy dostarczamy własnym transportem. Świadczymy również usługi legalizacji UDT, naprawy i konserwacji butli gazowych. Jako uzupełnienie i poszerzenie oferty prowadzimy również sprzedaż materiałów i urządzeń spawalniczych. Oferujemy konkurencyjne ceny i najlepiej dopasowaną do cen oraz potrzeb Klientów jakość. W sprawie szczegółów naszej oferty prosimy o kontakt.


Gazy techniczne, mieszanki spawalnicze na bazie argonu, tlen acetylen, propan, azot, urzadzenia i materiały spawalniczeREMGAZ sp. z o.o. ul. Hetmańska 14A 43-200 Pszczyna NIP 747-10-00-492 KRS 0000406291. Sąd Rejestrowy: Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Kapitał zakładowy 1.000.000 zł w całości wpłacony.
Ta strona nie używa plików cookies i nie zbiera żadnych danych o odwiedzających.