Remgaz – produkcja i sprzedaż gazów technicznych

Remgaz sp. z o. o. powstała w 1993 roku! Działamy na rynku ponad 25 lat! Naszą ofertę głównie kierujemy do hurtownii gazów technicznych, składów gazów technicznych czy firm wykorzystujących gazy czyste lub mieszanki w procesach produkcyjnych (w branżach produkcji żywności, warsztatach, firmach z branży auto-motive czy w sektorze budowlanym). Oczywiście zaopatrujemy także klientów indywidualnych, dlatego w naszych oddziałach prowadzimy także sprzedaż detaliczną. Doświadczenie w produkcji i dystrybucji gazów technicznych od 1993r. pozwala nam na zrozumienie rynku i potrzeb klientów – dlatego nasza oferta jest w pełni dostosowana do aktualnych wymagań i zapotrzebowania na różne rodzaje gazów technicznych.

W większości przypadków gazy dostarczamy własnym transportem. W zakresie usług oferujemy legalizację zbiorników ciśnieniowych (butli przemysłowych, nurkowych i ratowniczych) przy udziale inspektorów UDT oraz rutynowe naprawy i konserwacje butli gazowych. Jako uzupełnienie i poszerzenie naszej oferty prowadzimy również stacjonarną i wysyłkową sprzedaż urządzeń spawalniczych i materiałów eksploatacyjnych.

Poznaj naszą ofertę

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty asortymentu gazów technicznych: tlenu, acetylenu, argonu, mieszanin spawalniczych (w oparciu i na bazie argonu), jak również szerokiego asortymentu gazów spożywczych i specjalnych – mieszanin gazów. Wszystkie wyroby bezpiecznie dostarczamy własnym transportem we wskazane miejsce. Wybierając naszą firmę masz gwarancję dostępu do najwyższej jakości gazów technicznych i dostarczenia produktów na czas! Świadczymy również usługi legalizacji UDT, naprawy i konserwacji butli gazowych. Jako uzupełnienie i poszerzenie oferty prowadzimy również sprzedaż materiałów i urządzeń spawalniczych. Oferujemy konkurencyjne ceny i najlepiej dopasowaną do cen oraz potrzeb Klientów jakość. Zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty REMGAZ!

Skontaktuj się z nami Sprawdź naszą ofertę

Oddział produkcyjny Rudołtowice

ul. Wolności 98a
43-229 Rudołtowice

Oddział produkcyjny Sobótka

ul. Mickiewicza 55a
55-050 Sobótka

Oddział handlowy i sklep stacjonarny - Pszczyna

ul. Hetmańska 14a
43-200 Pszczyna

Zakład Legalizacji Zbiorników Ciśnieniowych

ul. Hetmańska 14a
43-200 Pszczyna